Витоша U19 започна ударно новия сезон в старшата

Юношите на Витоша (Бистрица) до 19 години започнаха ударно новия шампионат в първенството на зона „София“. Старшата възраст на „тигрите“, водена от Росен Стоянов, разгроми със 7:1 Чавдар (Етрополе) в двубой от първия кръг.

Здравко Панев даде аванс на бистричани още в 8-ата минута, а четири по-късно Ивайло Петров покачи на 2:0. До края на първата част „тигрите“ забиха още три гола във вратата на Чавдар, дело на Антонио Михов (17‘), Ивайло Петров (26‘) и Антонио Михов (28‘).

След почивката Теодор Костадинов (66‘) и Иван Стоянов (76‘) реализираха нови два гола. Гостите отбелязаха почетното си попадение в даденото от главния съдия продължение. В следващия кръг Витоша (Бистрица) има визита на Барокко (София).