Киселичков: Направихме доста грешки след 70-ата минута

Наставникът на Локомотив (Горна Оряховица) Тодор Киселичков коментира поражението с 3:0 от тима на Арда (Кърджали). Специалистът отдаде заслуженото на домакините, като анализира и грешките в състава си.

“Грешките дойдоха след 70-ата минута. Направихме една излишна дузпа, която доведе до отбелязването на първия гол. След това направихме грешка при изнасянето на топката, която доведе до втори гол. Това е футболът. Нормално е футболистите да грешат, те са хора. В първите минути биехме Арда по-високо. Дори бих казал, че през първото полувреме играхме по-агресивно. Мислехме, че това ще ни донесе успех. Не е имало много свободни пространства за Арда. В един момент си мислех, че трудно ще ни вкарат гол. Няма какво да се заблуждаваме, Арда са добър отбор. В много от мачовете заслужавахме победи, но все не ни достигаше нещо”, коментира Киселичков.