Стефан Торбов и Николай Тренчев стъпиха на върха в шампионския турнир от Beach Volley Mania

Стефан Торбов и Николай Тренчев спечелиха шампионския турнир, с който беше сложен край на сезона по плажен волейбол във веригата Beach Volley Mania 2018. Двамата триумфираха във финалния турнир след 2:0 (21:11, 21:12) срещу Мартин Инчев и Владимир Георгиев.
В спора за бронзовите медали Красимир Василев и Ивайло Иванов направиха обрат за 2:1 (6:21, 21:19, 15:13) срещу фаворитите Иван Бонжолов и Стефан Славков, които няколко пъти през сезона печелиха златните медали.
С успеха си Торбов и Тренчев си заслужиха големите награди - годишни карти Sport Pass, книги от Издателска къща "Жануа '98" и продукти на Oshee. Завършилите на второто и третото място във финалния турнир получиха слънчеви очила от Kwiat.
При жените Йоана Калфинова и Любомира Василева спечелиха последния турнир за сезона след 2:0 срещу Рая и Вили Ценови. Ива Антонова и Лилия Бучова взеха бронза със същия резултат срещу Ивета Станчулова и Роберта ди Романо. В генералното класиране на върха завършиха близначките Ценови, следвани от Антонова и Бучова, а трети станаха Радослава Сербезка и Ива Парталева.
"Много сме щастливи от сезона в плажния волейбол. В осемте турнира, които организирахме, забелязахме повишаващ се интерес и много нови лица. Надеждата ни е все повече млади хора да се запалват по този прекрасен спорт", заявиха от Любителската волейболна лига Volley Mania.
Сега вече вниманието на лигата се насочва към 14-ия сезон на първенството в зала.