Киево и Емполи не се победиха на "Бентегоди"

Отборите на Киево и Емполи завършиха наравно 0:0 в среща от 3-ия кръг на Серия “А”. Двата тима не впечатлиха особено с добри действия в атака и логично липсваха чисти голови положения пред двете врати.

Първата по-сериозна възможност пред една от двете врати бе за отбора на Емполи в 39-ата минута. Миха Зайц опита изстрел от далечна дистанция, който прелетя покрай страничния стълб. През втората част домакините стояха по-добре на терена от своя опонент. В 51-ата минута Никола Ригони стреля към вратата на Джовани ди Лоренцо, но Пиетро Терацино блокира изстрела на полузащитника. В 64-ата минута Капеци от състава на гостите стреля над вратата на Стефано Сорентино. Десет минути по-късно гол на Емполи бе отменен заради засада на Франческо Капуто. Така двата отборът на Киево заема последно място във временното класиране с актив от една точка, а Емполи е осми с четири пункта.

КИЕВО - ЕМПОЛИ 0:0