Спартак (Плевен) с нова победа

Плевенският Спартак затвърди лидерската си позиция в Северозападната Трета лига с 2:0 в Мездра срещу местния Локомотив. Двубоят е от четвъртия кръг на първенството. Гостите контролираха събитията на терена през всичките 90 минути. До почивката имаше известно равновесие. Плевенчани пропиляха взе голови възможности чрез Венцислав Миленов и Цветан Петров. През втората част Спартак натисна и в 53-ата минута капитана Петров нахлу в наказателното поле и прокара топката между краката на вратаря за 1:0. После само за минута Миленов и на два пъти Иво Върбанов пропуснаха да удвоят. В 60-ата минута Петров тресна гредата, а малко след това Тихомир Тодоров отправи страховит шут. Всичко приключи в 85-ата минута, когато Ивайло Иванов оползотвори пас на Любомир Тодоров – 2:0.