Очакван успех за Бдин над Янтра (Полски Тръмбеш)

Бдин победи с 4:1 във Видин гостуващия му Янтра (Полски Тръмбеш) в мач от четвъртия кръг на Северозападна Трета лига. Успехът над последния в класирането бе очакван. Единствената интрига бе с колко ще бие селекцията на Боби Борисов. Тя поведе в 18-ата минута с попадение на Светослав Валериев. След още толкова време се разписа и Калоян Цветков. Със започване на второто полувреме Валериев вкара още веднъж. Четвърт час по-късно Иван Макриев си отбеляза автогол. Веднага след това домакините получиха право да изпълнят дузпа, но вратаря спаси удара на Валериев. Десетина минути преди края Радослав Байчев реализира четвъртото попадение за видинчани. Още доста положения пропиляха домакините.