Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:0

Рен се справи набързо с Бордо

Отборът на Рен победи с 2:0 Бордо в мач от четвъртия кръг на Лига 1. Бретанците се справиха с жирондинците с две попадения в първите минути на двубоя. Бенжамен Андре откри резултата в 12-ата, а само четири минути по-късно Реми Бенсебаини удвои. До края на мача Рен можеше да стигне до още няколко попадения, но и това се оказа достатъчно за трите точки.

С успеха си днес Рен събра седем точки в актива си и започва да се доближава до челните места - пето място за момента. Бордо от своя страна е на предпоследно място с едва три и феновете на тима имат доста поводи за притеснение.