Четири гола и много положения в сблъсъка между Спартак (Варна) и Септември

Спартак (Варна) завърши наравно със Септември (Тервел) - 2:2 като гост, в мач от III кръг на първенството в Североизточната Трета лига.

Домакините поведоха с два гола в 24-ата и 45-ата минута, но "соколите" изравниха праз второто полувреме. Головете за Спартак реализираха Валентин Веселинов (48) и Васко Боев (77 - дузпа, за нарушение срещу Ивайло Русев).

Съставът на Спартак: Иван Атанасов, Александър Йовчев, Боян Илиев, Иван Великов, Стефан Иванов, Милен Николов (46 - Тодор Маринчев), Васко Боев, Илиян Неделчев (34 - Даниел Димитров), Валентин Веселинов, Ивайло Русев, Десислав Дяков (46 - Иво Михайлов).

В следващия IV кръг на първенството в Североизточната трета лига Спартак е домакин на Ботев (Нови пазар).

Преди това, на 8 Септември, Спартак ще се срещне с Тополи в мач от I кръг за Купата на аматьорската футболна лига.