Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Светкавица (Търговище) прегази Волов (Шумен) за 45 минути

Отборът Светкавица (Търговище) разгроми с 5:0 Волов (Шумен) в мач от III кръг на Североизточна Трета лига. Интригата в мача приключи още в първата част, след като домакините отбелязаха цели пет гола във вратата на гостите. Попаденията бяха дело на Христо Станчев (2), Юлиян Загоров, Хасан Хасан и Динко Дерменджиев. През втората част мачът се доигра, като домакините пуснаха в игра млади момчета с по-малък опит. Гостите от Шумен пък тотално разочароваха с играта си, като не показаха нищо общо от желанието срещу Локомотив (Русе). Истина е, че голяма част от момчетата на Стоян Чешмеджиев са юноши родени между 1999 г., и 2002 година, които все още нямат опит и срещу по-класните съперници, изпитват сериозни трудности.

Съставът на Милен Петков пък вече е лидер в Североизточната трета лига със 7 точки.