Веско Великов започна с победа в Кариана

Отборът на Кариана (Ерден) започна с победа под ръководството на новия старши треньор Веселин Великов. Както е известно, бившият защитник замени наказания Атанас Джамбазки, който си позволи да удари съдия. Кариана удари с 2:1 Пирин (Благоевград) в среща от шестия кръг на Втора лига.

Цветомир Тодоров откри от фаул за тима на Великов. Бившият халф на Славия и Етър се разписа в 16-ата минута. След почивката "орлетата" натиснаха газта и Тодор Траянов изравни в 63-ата минута. Веднага след като изпълниха център, футболистите на Кариана стигнаха до дузпа. Иван Тодоров намери мрежата зад Ивайло Яначков за 2:1, което бе достатъчно на домакините да спечелят трите точки.