Ботев (Гълъбово) доближи Монтана и ЦСКА 1948

Отборът на Ботев (Гълъбово) постигна трета победа от началото на сезона във Втора лига. Момчетата на Людмил Киров записаха успех с 2:0 над Несебър. Полузащитникът Свилен Щерев откри резултата с точен удар още в петата минута.

Десетина минути преди края на първото полувреме Методи Костов увеличи преднината на ботевистите. Това бе четвърто попадение за нападателя от началото на кампанията, с което той заема втора позиция при класирането на реализаторите във втория ешелон. Така съставът от Гълъбово се изкачва на пето място в подреждането с актив от 10 точки.