Ростов и Рубин не се победиха пред 40 000 (видео)

Отборите на Ростов и Рубин не успяха да се победят и завършиха 1:1 в двубой от шестия кръг на руската Премиер лига, който се изигра пред близо 40 000 зрители.
Домакините от Ростов първи стигнаха до гол като откриха резултата в 37-ата минута. До попадението се стигна, след като защитникът на Рубин Руслан Камболов игра с ръка, а дузпата реализира Алексей Йонов. След почивката гостите от Казан се разиграха и успяха да върнат равенството малко след почивката.
В 50-ата минута Екор Сорокин успя да се разпише с глава след изпълнение на ъглов удар. В останалото време до края двата тима се опитаха да стигнат до победата, но нови попадения нямаше. С това равенство Ростов се изравни със Спартак на второто място, като и двата тима имат по 13 точки. Рубин пък се изкачи на шестото място със 7, колкото има и Краснодар.