Невероятна драма в Залцбург - вижте всички резултати и голмайстори в плейофите за ШЛ

Тази вечер се изиграха реваншите на последните три плейофа за влизане в групите на Шампионската лига. Два от тях завършиха без изненади - ПСВ Айндховен и Бенфика постигнаха убедителни победи, съответно срещу БАТЕ Борисов и ПАОК, които ги класираха в груповата фаза.

Голямата драма беше в Австрия, където Ред Бул (Залцбург) и Цървена звезда завършиха 2:2 и сръбският гранд се добра до групите благодарение на повечето си голове на чужд терен. Домакините водеха комфортно с 2:0, но два гола за една минута в средата на втората част убиха надеждите им. Тимът от Залцбург не успя да преодолее пресявките за същинската фаза на турнира за 13-и пореден път.

ПСВ Айндховен нямаше проблеми срещу БАТЕ Борисов - 3:0. Стивън Бергвайн, Люк Де Йонг и Ървинг Лозано бяха точни за "филипсите", които продължават напред с общ резултат 6:2.

В Солун феновете на ПАОК създадоха истинска латиноатмосфера, но и тя не помогна на любимците им да елиминират Бенфика. Португалците изпуснаха победата преди седмица (1:1), но днес бяха безпощадни и разгромиха гръцкия тим с 4:1.