В Ботев (Гълъбово) пропищяха от съдията

Старши треньорът на Ботев (Гълъбово) Людмил Киров беше много разочарован от съдийството на Петър Григоров при загубата от Пирин с 1:2 от петия кръг във Втора лига.

"Честитя победата на Пирин. Тя е заслужена. Ние през първото полувреме не приличахме даже на отбор, когато останахме с 10 човека нещата се промениха. Вкарахме гол, вкарахме и втори, но реферът ни го отмени. Странични фактори ни попречиха и то не за първи път да спечелим точка при гостуване. Съдийството определено беше в наш ущърб. Най-напред реферът Григоров подмина абсолютен фаул на границата на наказателното поле в наша полза, а в последната минута свири спорно нарушение в атака, при което последва нашия гол.

Как да спечелим при такова съдийство? Да не говорим, че трябваше да има и по-дълго продължение. Няма да подаваме жалба, защото няма смисъл, но и така не може", категоричен бе бившият помощник на Веселин Великов в Дунав.

В 90-ата минута помощник треньорът на гостите Георги Кирилов беше отстранен от резервната скамейка заради протести.