Жълт картон за Страхил Попов при третата поредна победа на Касъмпаша

Началото на сезона е повече от оптимистично за национала Страхил Попов и неговия Касъмпаша. Истанбулският тим записа трета поредна победа в Сюпер Лиг и с пълен актив от 9 точки оглавява класирането. При успеха с 3:0 като гост на Сивасспор Попов игра цял мач и получи жълт картон.

До почивката двубоят беше равностоен, но гостите поведоха с гол на Емем Едуок в 32-ата минута. През второто полувреме на два пъти резервата Йозгур Чек асистира на Мбайе Диане, който оформи убедителния успех на Касъмпаша.

Касъмпаша събра 9 точки и води в класирането, но може да бъде настигнат от грандовете Бешикташ и Галатасарай, които имат по две победи, но не са изиграли срещите си от 3-ия кръг.

Следващата седмица Попов и компания ще приемат Анкарагюджю.