Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

Празник в Първомай: С два залпа "комитите" уволниха треньора на Вихрен пред над 1000 души

Отборът на Беласица (Петрич) победи с 2:0 като домакин Вихрен (Сандански) в един от най-интригуващите двубои от четвъртия кръг в Югозападната Трета лига. С успеха си момчетата на Данаил Бачков “уволниха” колегата му Атанас Ласков, за когото това бе трета загуба от началото на сезона.

Мачът, който се игра пред над 1000 зрители в село Първомай, се реши още през първата част, когато с голове на Васил Тачев и Запро Динев “комитите” взеха комфортен аванс. С победата Беласица събра 6 точки и се изравни на седмата позиция с Оборище (Панагюрище), Чавдар (Етропол) и Ботев (Ихтиман).

Тимът на Вихрен пък, който бе считан за един от големите фаворити на Югозапад предвид наличието на Даниел Златков, Димитър Петков, Борислав Хазуров и Илиян Мицански, е едва 14-ти, със само 3 точки на сметката си.