Септември (Симитли) удари Ботев (Ихтман)

Отборът на Септември (Симитли) победи с 1:0 Ботев (Ихтиман) в среща от четвъртия кръг на Югозападната трета лига. Това бе и първа победа за възпитаниците на Спас Стоименов, след три поредни загуби на старта в първенството. А две от тях бяха и у дома от Балкан и Хебър. Единственото и победно попадение реализира влезлият като резерва Кирил Георгиев от дузпа в средата на второто полувреме. А това бе и първи гол за Септември за този шампионат. Домакините отново направиха куп пропуски, но в крайна сметка спечелиха така важната победа.

Във временното класиране Септември е на 16-та позиция с 3 точки, а Ботев Ихтиман е 10-ти със 6 точки. В следващият кръг за отбора от Симитли предстои гостуване на Чавдар в Етрополе.