Впечатляващият старт на Уотфорд продължи

Уотфорд продължи великолепното си представяне от началото на сезона, след като записа трета поредна победа. “Стършелите” победиха Кристъл Палас с 2:1 на “Викаридж Роуд” и са с пълен актив от точки, като се изравниха с Ливърпул на върха на класирането. Уотфорд започва сезона в елита с три победи за първи път в историята си.

Палас пропусна да поведе още в петата минута, когато Бентеке стреля с глава от добра позиция, но прати топката встрани от вратата. Следващата опасност отново се откри пред гостите и отново пред белгийския нападател. Андрос Таунзенд центрира и Бентеке с глава стреля във вратаря от близко разстояние.

След почивката домакините имаха предимство и в 52-ата минута поведоха. Капу проби през халфовата линия на съперника и намери Перейра, който с красив удар откри резултата. За аржентинеца това е трети гол от началото на сезона. Кристъл Палас постепенно си върна инициативата и потърси изравняването, но отново Бентеке пропусна добра възможност. Малко по-късно Уотфорд поведе с 2:0. Опит за центриране на Холебас завърши с красив гол.

Гостите намалиха с попадение на Заха в 77-ата минута. Влезлият като резерва Макс Майер подаде към звездата на Палас, който с мощен удар прати топката в мрежата. Тимът на Рой Ходжсън натисна в последните минути, но "стършелите" издържаха и стигнаха до нови три точки.