Дани Младенов: За мен това е дузпа, всички “сини” хора чакат титла и купи от Левски (видео)

Нападателят на Етър Даниел Младенов обяви, че неговият тим е можел да изравни и дори да победи Левски в днешния мач между двата отбора, който завърши 2:1 в полза на сините.

“Първото полувреме не успяхме да покажем това, на което сме способни. През втората част нещата се промениха - играхме доста по-добре от Левски. Можехме да изравним, а даже и да победим.

Опитахме се да играем това, което можем, но допуснахме една-две грешки, от които ни вкараха гол. Дано успеем в другите мачове да вземем точки”, каза Младенов, който коментира ситуацията с негово участие в наказателното поле на сините.

“За мен бе чиста дузпа. При положение че не бях съсечен и избутан, защото усетих, че ме ритнаха, щях да стрелям. Няма смисъл да падам, защото щях да вкарам гол. За мен е дузпа, но съдията така е видял. Не съм аз човекът, който да му казва. Така е видял и край”, каза Младенов, който е бивш футболист на Левски и коментира по следния начин случващото се на “Герена”.

“Щом Левски е на първо място, значи има колектив. Взимат важни точки от места, на които преди се дънеха. Всички “сини” хора чакат от тях да стават шампиони и да взимат купи. Не мога да коментирам чужденците. Мисля, че има 3-4 човека, които ще помогнат на Левски да върви напред”, допълни играчът на Етър.

снимки: Марин Маринов, Sportal.bg