Локо (ГО) надви Поморие

Отборът на Локомотив (Горна Оряховица) победи с 3:2 Поморие в мач от петия кръг на Втора лига. Тихомир Кънев даде преднина на домакините с гол в 35-ата минута и това бе единственото попадение преди почивката. В началото на втората част Живко Петков изравни, но съвсем скоро Йордан Йорданов изведе отново отново Локо напред. В 75-ата минута Кристиян Китов вкара и трети гол, а в края на мача Петков с второто си попадение в мача оформи крайното 3:2 в полза на тима от Централна България.

Това бе първи успех за тима на Локомотив, който събра актив от пет точки и в момента заема 12-а позиция. Поморие пък е четвърти с девет.