Нова загуба за Арда! Столът на Топчо се клати

Отборът на Арда (Кърджали) записа втора загуба от началото на сезона във Втора лига. Футболистите на Елин Топузаков паднаха с 1:2 при гостуването си на Несебър. Резултатът откри Трайо Грозев от домакините с точно изпълнение в 16-ата минута, а в края на първата част бранителят Атанас Ташолов направи 2:0 за Несебър.

След паузата играчите на Топчо тръгнаха да обръщат мача и достигнаха до попадение в 64-ата минута. Точен за състава от Кърджали бе бившият национал Димитър Макриев. Изравняване обаче така и не се получи, като вторият негативен резултат в кампанията със сигурност няма да се хареса на ръководството на Арда. Тимът остава извън топ 5 с актив от 7 точки и голова разлика 5:5. Несебър вече е десети, с точка по-малко от "сините".