Динамо Москва с първа победа за сезона, бивш левскар с гол и асистенция

Отборът на Динамо Москва постигна първа победа за сезона в руската Премиер лига, след като разгроми у дома с 3:0 Уфа в двубой от 4-ия кръг.
Гостите удържаха двете нули на таблото до 63-ата минута, когато нападателят на столичани Кирил Панченко получи чудесен пас от преминалия и през Левски бразилец Жоазиньо и без подготовка прати топката в долния ъгъл на вратата.
Динамо стигна до втори гол в 84-ата минута, когато резултатът беше удвоен от Евгений Луценко, а крайното 3:0 фиксира Жоазиньо, за когото това беше дебют с фланелката на Димамо Москва.
Така столичани събраха шест точки и вървят на шесто място във временното класиране, докато Уфа има 4-и и е 10-и.
В следващия кръг и двата тима имат трудни съперници. Динамо гостува на Спартак, а Уфа приема Зенит Санкт Петербург.
Снимка: Чемпионат