Очаквайте: Националите по футбол потеглят за Азербайджан за старта на новия турнир FIFA Series

Геша и компания с първа победа, тръгнаха си с трите точки от Разград

Отборът на Черноморец (Балчик) записа първа победа през настоящия сезон. В последен двубой от четвъртия кръг на Втора професионална лига тимът от Белия град надигра с 2:0 като гост дубъла на Лудогорец.

Футболистите на Георги Иванов решиха всичко още през първия четвърт час, когато в рамките на само 180 секунди - между 11-ата и 14-ата минута, матираха “орлите”. Първо се разписа Цветан Илиев, а веднага след това резултатът покачи капитанът Генади Луго.

Със събраните 5 точки Черноморец се измъкна от дъното и вече е осми в класирането. Играчите на Радослав Здравков пък допуснаха трета загуба от началото на кампанията и остават на 13-о място със само 3 точки в актива си.

Лудогорец 2 - Черноморец (Балчик) 0:2