Имаше ли дузпа за Добруджа и правилно ли бе отменен победният гол за Локо (Сф)? (видео)

Един от най-интригуващите двубои, който предложи четвъртият кръг във Втора професионална лига, бе този в Добрич, където вчера един срещу друг се изправиха съставите на Добруджа и Локомотив (София).

Футболистите на Диян Божилов и Ангел Колев не успяха да се победят и след 90 минути игра на стадион “Дружба” си поделиха по една точка.

Интригуващият сблъсък, който събра над 1500 зрители по трибуните, се запомни, освен с головете на Илия Джамов и Костадин Хазуров за 1:1, и с два спорни момента.

В първия, в средата на втората част, претенции за дузпа след игра с ръка имаха “зелените”, а във втория - буквално секунди преди последния съдийски сигнал, гол на “червено-черните” не бе зачетен заради засада.