Вихрен Куарешма носи победа на Бешикташ

Португалецът Рикардо Куарешма изигра изключително силен мач за Бешикташ при гостуването на Ерзурум в двубой от втория кръг на турската Суперлига. Техничарят се оказа въвлечен и при трите попадения за своя тим, който спечели с 3:1 и води в класирането с пълен актив от точки. Домакините откриха в 16-ата минута чрез Ясвин Чук, но през второто полувреме настъпи пълен обрат. Гьокхан Гьонул изравни в 53-ата минута, след като Куарешма качи топката на главата му от ъглов удар. Алваро Негредо направи обрата пълен в 76-ата, а 10 минути по-късно Куарешма от дузпа оформи крайния резултат.