ФК Севлиево пак сгреши

Един от считаните за фаворити в Северозападната Трета лига – ФК Севлиево с поредна грешна стъпка – 1:1 вкъщи срещу Ботев (Луковит). Двубоят е от втория кръг на първенството. Така след изиграните два мача селекцията на Анатоли Тонов остана без победа, записвайки две равенства. Мачът с Ботев бе повече битка с малко голови опасности пред двете врати. Всичко започна отлично за домакините и в 10-ата минута те поведоха с попадение на Альоша Илиев от фаул. След това обаче гостите бързо се съвзеха и на моменти дори бяха по-добри през първото полувреме. В 41-ата минута Вълчо Георгиев бе най-съобразителен и изравни. След почивката севлиевци бяха по-дейни, но това не доведе до промяна на резултата. Най-чистото положение за тях бе удар в гредата на Добрин Петров.