Стоянович: Исках Мартин Райнов, не знам защо трансферът се провали

Наставникът на Левски Славиша Стоянович обяви, че лично той е поискал Мартин Райнов на “Герена”. Капитанът на Берое бе близо до преминаване при сините, но в последния момент сделката се провали.

“Не мога да кажа защо се провали трансферът на Райнов. Исках да дойде. Аз съм треньор, а не мениджър. Моята работа е на терена. На някои позиции имаме дефицит. Има мои предложения, на клуба, на други. Ще видим”, каза Стоянович след домакинската победа с 2:0 над Септември.

“Беше труден мач, като всеки друг. Бързо вкарахме два гола, но имахме доста проблеми с организацията през първото полувреме. През второто полувреме оправихме нещата. Искам по-остро да играем, да пресираме. Има още много работа за вършене.

Не ми харесва как функционираме като изгубим топката”, каза сърбинът относно самата среща.

снимка: Иван Йочев, Sportal.bg