Сливнишки герой удари Банско

Сливнишки герой победи с 1:0 ФК Банско в двубой от 2 кръг на ЮЗ Трета лига. Двубоя се игра в Сливница и бе ръководен от съдийска бригада начело с главният рефер Васимир Ел-Хатиб и помощници Олег Панайотов и Светлин Симеонов.

Сливнишки герой бе по-добрият тима на терена, но до почивката попадение не падна. През втората част реферът Ел-Хатиб отстрани двама от ФК Банско от игра с червени картони в 60-та и 72-та минута, а героя отбеляза попадение в 62-та минута, когато Йордан Попов проби и върна отлично една топка към Николай Маринов и той с премерен изстрел отбеляза победният гол.

Снимки: footbal24