Пълен актив: Царско село продължава без грешка (галерия)

Царско село продължава успешния си поход във Втора лига. Футболистите на Никола Спасов записаха четвърта поредна победа във втория ешелон. Отборът от квартал "Драгалевци" надви с 2:1 Локомотив (Горна Оряховица) и ще запази едноличното си лидерство в групата и след този кръг.

В герой за Царско село се превърна русенският реализатор Георги Минчев. Бившият играч на Литекс отбеляза и двете попадения във вратата на Евгени Александров, като първото бе от дузпа в 16-ата минута. Само четири минути след това Минчев направи 2:0. В 28-ата минута обаче Тихомир Трифонов намали резултата и постави победата на домакините под съмнение.

85 Царско село - Локомотив (Горна Оряховица)

След почивката голмайсторът на Царско село можеше да се отчете и с асистенция, след като изведе Китан Василев на чиста позиция. Стражът Александров обаче спаси положението с точна намеса. Момчетата на Никола Спасов имаха претенции за още една дузпа, но реферът Димитър Димитров прецени, че такава няма и мачът приключи при 2:1 за лидера във Втора лига.

Царско село - Локомотив (ГО) 2:1