АПОЕЛ (Никозия) се класира за плейофа с обрат, Миланов влезе като смяна

Отборът на АПОЕЛ (Никозия) постигна победа с 3:1 в реванша с Апоел (Беер Шева) и така се класира за плейофния кръг в Лига Европа. Първата среща в Израел приключи при резултат 2:2, като така кипърският тим продължава напред с общ резултат 5:3. Българският защитник Живко Миланов се появи в игра в 83-ата минута на мястото на Муса.

Гостите първи откриха резултата в мача в 19-ата минута и удържаха преднитата си до края на първото полувреме.

През втората част обаче домакините излязоха пределно мобилизирани и стигнаха до пълен обрат. Първо Кажу изравни в 64-ата минута, а след това Лукас Соуза реши всичко в мача с две попадения в 79-ата и 93-ата минута за крайното 3:1.

Така АПОЕЛ (Никозия) се класира напред, а там ще се изправи срещу хърватския гранд Динамо (Загреб).