Спартак (Плевен) стартира с 3:0 над Трявна

Плевенският Спартак се наложи с 3:0 над гостуващия Трявна в първия кръг на Северозападната Трета лига. Интригата изчезна още в 20-ата минута, когато резултатът стана 2:0 след безпощаден шут от границата на наказателното поле на Станислав Иванов. Четвърт час по-рано Тони Паликрушев отклони центрираната от Цветан Петров топка в мрежата на съперника. До почивката с гола се разминаха Любомир Тодоров, Петров, а Ивайло Раденцов уцели гредата от фаул. В средата на втората част Петров оползотвори пас на Ивайло Иванов за крайното 3:0. Двамата имаха по още една възможност да се разпишат. Пропуск направи и Венцислав Миленов. Малко преди края Иван Георгиев спаси единствения опасен удар към плевенската врата.