Президентът на Карнобат: Оптимисти сме

Карнобат започна с поражение в новото първенство на Югоизточна Трета лига. Възпитаниците на Георги Калоянов отстъпиха с 1:3 при визитата си на Розова долина в Казанлък. Единственото попадение за Карнобат бе дело на Мартин Димитров, който откри резултата в 6-aта минута. В края на полувремето домакините изравниха, а през втората част „розите“ отбелязаха още два гола.

"Оптимисти сме, въпреки трудното начало. Нашите момчета се стараха, играха добре, но отборът ни е много млад. Съперникът бе по-опитен, съхранили са си отбора, което оказва влияние и върху крайния резултат.

През новия сезон ние разчитаме много на нашата публика, която във времето доказа, че може безпроблемно да бъде наш 12-ти играч. Именно огромната фенска подкрепа може да окаже влияние за едно по-добро представяне на нашите млади момчета, за да можем всички да се радваме на предстоящите победи", заяви президентът на Карнобат Теодор Иванов.

През лятната пауза Карнобат привлече 7 момчета. Най-популярното име е Стойко Колев, доказал се във времето опитен състезател, който се завръща в отбора след периоди в Ураган и Загорец.