Касъмпаша със Страхил Попов направи невероятен обрат

Отборът на Касъмпаша постигна страхотна победа с 3:2 като гост на Чайкур Ризеспор в първия кръг на новото първенвство в турската Суперлига. Играчите на Кемал Йоздеш губеха с 0:2, но успяха да направят страхотен обрат в последните 15 минути на двубоя. Цял мач за гостите записа и българският защитник Страхил Попов.

Домакините взеха комфортна преднина, след като Саму откри резултата в 33-ата минута, а в 55-ата Ялчън удвои.

Касъмпаша обаче не се предаде и първо в 75-ата минута Диагне намали от дузпа, а след това в 81-ата минута Сербест изравни.

Истинската драма обаче настъпи в 3-ата минута на добавеното време, когато Халили заби трети гол за гостите и така донесе успеха на своя тим за крайното 2:3.

Така Касъмпаша започна сезона с победа и с първи три точки в актива си. Чайкур Ризеспор пък има за какво да съжалява, че не взе нищо от този мач.