Поморие на Радо Боянов с втори пореден успех

Отборът на Поморие записа втори пореден успех от началото на сезона във Втора професионална лига. В двубой от третия кръг на шампионата във втория ешелон футболистите на Радослав Боянов спечелиха с 2:0 гостуването си на Пирин (Благоевград).

Двубоят започна отлично за поморийци, които откриха резултата още в 3-ата минута чрез Борис Тютюков. След близо час игра преднината им стана още по-комфортна, след като Живко Петков покачи на 2:0.

С победата на стадион “Христо Ботев” Поморие събра 6 точки в актива си и вече е на четвъртата позиция в класирането. Пирин (Благоевград) пък остава 11-ти, с 3 точки на сметката си.