Царско село лидер с пълен актив

Отборът на Царско село е едноличен лидер във Втора лига, след като записа трети пореден успех в първенството. Тимът на Никола Спасов спечели с 2:0 визитата си на Несебър от 3-ия кръг на шампионата.  Головете паднаха след почивката, а техни автори бяха Божидар Кацаров (47) и Реян Даскалов (90). Така клубът на Стойне Манолов има пълен актив от девет точки, като води с две точки пред ЦСКА 1948

Играчите на Спасов дори си позволиха лукса да пропуснат дузпа при резултат 0:0 в 18-ата минута. Нападателят Васил Калоянов стреля, но Павел Здравков показа отличен рефлекс и изби.

Бившият вратар на Царско село беше в основната на това резултатът да бъде равен на почивката, след като спря Емаунил Манев, който излезе сам срещу него.

Втората част започна с гол за гостите. Тейнур Марем центрира отдясно, а Божидар Кацаров с глава прати кълбото в мрежата. Последваха пропуски на Калоянов и Манев за гостите.

"Делфините" имаха отлична възможност да изравнят в 77-ата минута. Николай Костов центрира от фаул, а резервата Реджеб Халил удари гредата след удар с глава.

Секунди преди края на мача Даскалов от границата на наказателното поле оформи крайния резултат.