Балъков: Черно море може да съжалява за отменения гол

Наставникът на Етър Красимир Балъков бе откровен след равенството на неговия тим с Черно море и призна, че попадение на варненци неправилно е било отменено. През второто полувреме, при резултат 1:1, резервата Радослав Василев прати топката в мрежата, а голът бе отменен поради несъществуваща засада.

"Може би Черно море трябва да съжалява. Гледах повторение и може би нямаше засада при техния гол, сподели Балъков. - Без тази ситуация, резултатът е справедлив. През първото полувреме  доминирахме, а второто в началото се поизморихме. След това се оправихме и към края имахме повече възможности и повече искахме победата".

"Случи се същото, което стана и в Пловдив. Не бяхме тотално концентрирани, а когато си уморен трябва да си фокусиран, допълни специалистът. - За първи път играем с тази централна двойка - Сърмов и Арти. Не знаехме как ще бъде, но двамата се справиха отлично. Отборът все още физически не е на топ ниво.

Трябва с повече желание да се печелят точки в началото на първенството. Като цяло отборът има самочувствие вкъщи, рискува повече, изпълнява тактическите много по-добре. Имаме една прекрасна публика".