Очаквайте в 11:00: Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Ботев (Пд) и Хебър не се победиха в контрола

Отборите на Ботев (Пловдив) и Хебър (Пазарджик) не си отбелязаха голове и завършиха при равенство 0:0 в приятелски мач, игран на базата в Коматево. Наставникът на "жълто-черните" Николай Киров използва спаринга, за да даде игрово време на футболистите, които имат по-малко записани минути от началото на сезона, както и да види в действие голяма част от юношите от тима до 19 години.

Срещата предложи малко интересни ситуации пред двете врати, като най-близо до попадение на два пъти бе Дуде Ндонгала, който уцели по веднъж гредата в двете полувремена. Почти всички основни играчи на "канарчетата" проведоха тренировъчно занимание и не участваха в контролата с третодивизионния тим от Пазарджик.

Състав на Ботев: Милко Баданов (Християн Славков), Атанас Янков, Радослав Терзиев (Васил Пунарджиев), Тодор Петков, Габриел Земярски, Серкан Юсеин (Благовест Данчев), Радослав Апостолов, Станислав Шопов (Емил Колев), Кристиан Добрев (Иван Василев), Милко Георгиев, Дуде Ндонгала.

Снимка: Официален сайт на Ботев (Пловдив)