Динамо (Загреб) протяга ръце към плейофите на ШЛ (видео)

Хърватският шампион Динамо (Загреб) направи важна крачка към класиране за плейофите на Шампионската лига, след като победи с 2:0 Астана като гост.

Хърватите заслужено се поздравиха с победата, тъй като техният съперник не отправи нито един точен удар през всичките 90 минути. Резултатът откри Марио Будимир в 39-ата минута, а шест преди изтичането на редовното време асистиралият за първия гол Дани Олмо с далечен шут сложи точка на спора с второто попадение в мача.

Така Динамо има солиден аванс преди реванша, който ще се изиграе на 14-ти август в Загреб.