Ангел Колев: За два фаула ни изгониха момчето, техният десек бек направи 10

Наставникът на Локомотив (София) Ангел Колев прие болезнено загубата на "железничарите" от Монтана с 0:3. Специалистът се оплака от съдийството на Румен Христов, който изгони дебютанта Иван Калайджийски в 47-ата минута.

"Ще го разделя мача на две - до червения картон и след това. През първото полувреме имахме по-чистите положения и бяхме по-добри. Нашето момче за два фаула получи два жълти картона. Днес стъпва на зеления килим и получи два жълти картона, не го разбирам това. Техният десен бек направи 10 фаула, но беше изгонен.

След червения картон при нас нещата се объркаха, нямахме сили за повече. Имаме 2-3 играчи, които са изостанали в подготовката, като например Коце Хазуров. То се вижда. Загубата си е загуба, аз я виждам. Не мога да повярвам, че от този отбор можем да загубим с такъв резултат. Не казвам, че с 10 души не се играе футбол. Играе се, но тежкото време и изостаналите футболисти в подготовката ни се отразиха. Гледайте положението за дузпата на повторение и кажете дали има дузпа", каза Колев.