100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Министър Кралев награди победителите в про-ам турнир по тенис

Завърши 18-ото издание на силния турнир по тенис "Про-Ам" /професоналист-аматьор/ за купата на кмета на Община Варна.

Лично министърът на младежта и спорта Красен Кралев връчи наградите на призьорите - специални купи, подготвени от клуба домакин "Ч.море Елит". Много от ръководителите на спорта в морската столица уважиха тържествената церемония по награждаването.

Официални партньори на проявата за поредна година са "Виваком" и "Стела Артоа".

Победители в 18-то издание станаха Димо Толев и Александър Асенов, които на финала се наложиха над Габриел Донев и Иван Каневчев. Турнирите "Про-Ам" стартираха в България именно от кортовете на "Ч.море Елит", а от тази година и турнир "Про-Ам" в плажния волейбол е с първо издание за България във Варна.