Севлиево подчини Янтра (Полски Тръмбеш)

Едноименният тим на град Севлиево спечели с 3:2 срещу Янтра (Полски Тръмбеш) в последната си контрола от подготовката. Първото полувреме бе равностойно. Четвърт час след началото Борислав Иванов даде преднина на гостите. Десетина минути по-късно съотборника му Димитър Колев изравни, отбелязвайки си автогол. Обратът стана факт в 35-ата минута когато Павлин Иванов центрира и Максимилиан Велков вкара с глава. След почивката севлиевци бяха по-добри. В 56-ата минута Димитър Байдаков бе спрян с нарушение и Петър Казаков реализира дузпата за 3:1. Още дузина положения пропиляха Байдаков, Альоша Илиев и Явор Генчев. Четвърт час преди края топката за втори път спря в мрежата на Севлиево след шут от границата на наказателното поле.