Дубълът на Лудогорец обърна Локо (ГО)

Отборът на Лудогорец II стигнаха до обрат при домакинството си на Локомотив (ГО) в мач от втория кръг на Втора лига. Дубълът на “орлите” губеха с 0:1, но в крайна сметка стигнаха до успеха с 3:2. Тихомир Кънев откри в 37-ата минута за гостите, но с попадения на Денислав Александорв в 51-ата и 64-ата Лудогорец поведе с 2:1. В 73-ата отново Кънев отбеляза попадение за гостите, но десетина минути преди края на мача Ерол Дост донесе успеха на тима от Разград.

Така Лудогорец II показа по-добро лице в сравнение с първия кръг, когато загуби с 2:4 при визитата си на Несебър. Локо (ГО) пък не успя да стигне до първи успех, след като преди седмица направи 1:1 с Монтана.