Киров: Ще имаме разговор с ръководството за нови трансфери

Наставникът на Ботев (Пловдив) Николай Киров коментира днешния успех на “канарчетата” в домакинството на Етър. Пловдивчани победиха своя опонент с 2:0 след добро второ полувреме, в което Стивън Петков и Тодор Неделев реализираха двете попадения за ценния успех.

“Не започнахме двубоя добре. Топката се движеше много бавно и нямахме острота в атака. Най-хубавото беше, че вкарахме бърз гол през второто полувреме, което отвори мача. Етър са добре организиран отбор в защита. Липсваше ни нашата преса, с която да пресечем техните подавания. Направихме една промяна на полувремето. Оттам топката започна да се движи по-бързо. Голът в началото на първото полувреме успокои играта и накара Етър да излезе напред. Ще имаме разговор тази седмица, за да обсъдим нови трансфери. Няколко пъти съм го казал. Отборът има нужда от състезатели, за да има вариативност и конкуренция в отбора”, коментира Киров.