Ламар Джаксън с противоречив дебют за Балтимор

Балтимор победи Чикаго със 17:16 в първия предсезонен мач в НФЛ, но дългоочакваният дебют на Ламар Джаксън остави противоречиви впечатления. Новобранецът на „гарваните” изкара на терена цялото второ полувреме и успя в четири от досет опита за пас за 33 ярда. Бившият носител на трофея „Хайсмън” прибави и 25 ярда по земя. Джаксън хвърли осемярдов тъчдаун пас към дебютиращия в Лигата Хейдън Хърст, но и отчайващ интерсепшън, след като телеграфира посоката на паса.

Огромна част от титулярите и на двата отбора изобщо не се появиха на полето. Балтимор стартира с Робърт Грифит III като куотърбек. Чикаго пуснаха Чейс Дениъл, докато Мич Трубиски изобщо не бе по екип.

Предсезонната серия мачове на Бълтимор продължава с домакинство на ЛА Ремс в нощта на 9 срещу 10 август българско време. Същия ден Чикаго са гости на Синсинати.