Пресконференция на Цанко Цанков след завръщането от Нова Зеландия

Палачът на Левски бързо си намери майстора

Отборът на Вадуц, който в първия предварителен кръг на Лига Европа елиминира Левски, отпадна още на следващото стъпало. Представителят на Лихтенщайн направи 1:1 у дома с Жалгирис и с общ резултат 1:2 отпадна от турнира.

Вадуц поведе с гол на Жоел Досу в 34-ата минута и изравни резултата от двата мача, но попадение на Томас Симкович след почивката класира гостите от Литва.

С голяма част от резервите си Ред Бул (Лайпциг) завърши 1:1 при визитата си на шведския Хакен. “Биковете” продължават напред благодарение на победата си с 4:0 в първата среща.

Една от изненадите на вечерта беше класирането на Прогрес Нидеркорн. Тимът от Люксембург победи с 2:0 Хонвед и с общ резултат 2:1 елиминира унгарците.