Звезда мина лесно през Литва и чака бившия тим на Ел Маестро

Цървена звезда не срещна никакви проблеми при гостуването си на Судува и постигна втора победа срещу първенеца на Литва. Отборът на Владан Милоевич се наложи с 2:0 и с общ резултат 5:0 се класира за третия предварителен кръг на Шампионската лига, където ще срещне бившия отбор на Нестор Ел Маестро - Спартак (Търнава).

И двата гола за "звездашите" паднаха още до почивката. В 8-ата минута Бен Набухан изненада стража на домакините с плътен удар извън наказателното поле, а в 38-ата младата звезда Неманя Радонич завърши по перфектен начин скоростна контра на сръбския гранд след пас на Ненад Кръстичич.

И през второто полувреме Цървена звезда беше по-добрият отбор, а домакините имаха само една чиста голова възможност, пропусната от Вербицкас в 74-ата минута.