Илиан Илиев: Всички видяха, че има нарушение при гола на Левски

Наставникът на Черно море Илиан Илиев сподели впечатленията си от днешното равенство 2:2 с Левски. “Моряците” допуснаха да бъдат изравнени само няколко секунди след гола си 88-ама минута, реализиран от Георги Божилов. Специалистът коментира и съдийството на главния съдия Георги Кабаков при втория гол на Левски.

118 Левски - Черно море 2:2
“Всички видяха, че имаше нарушение при втория гол. Неприятно е да си на две минути от победата и да я изпуснеш, но трябва да поздравя футболистите. Първото полувреме направихме много непредизвикани грешки. Можеше да се отсъди дузпа при изравнителния гол, но знаем, че тук трудно се отсъждат подобни неща. Знаехме как ще свири Кабаков. Този гол можеше и да не го допускаме, ако бяхме застанали така, както трябва. Тръгнахме да търсим втори гол, което говори за характер и самочувствие. Днес трябваше да държим повече топката. Направихме хубави неща в атака. Имахме ситуации, в които не трябваше да прибързваме. Трудно е да се играе на “Герена”. Пожелах успех на Тодор Симов. Дано някой ден наистина да стане треньор на Левски”, коментира Илиев.
Снимки: Емона Цончева, Sportal.bg