››   Анкета

Кой е с най-голяма вина за слабите резултати на Байерн?

›› Булевард

Целувки от Юлия Левченко

Олимпийската шампионка за девойки в скока на височина от Нанджин 2014 Юлия Левченко отново е на олимпийска вълна. 20-годишната украинка публикува в Instargam видео, в което изпраща въздушна целувка. Под него тя написа: ...

Съперникът на Славия във втория квалификационен кръг на Лига Европа - Хайдук Сплит, тръгна изключително разочароващо на старта на  местното първенство. Хайдук катастрофира като гост на Осиек с 1:4, като допусна пълен обрат. Двубоят започна отлично за тима от Сплит, който откри в 12-ата минута след гол с глава след ъглов удар на Зоран Низич.
Домакините обаче се върнаха експресно в мача. В 19-ата минута равенството беше възстановено от Хенти, а само две по-късно Осиек вече водеше с попадение на Мудражия. Третият гол за Осиек отбеляза Хайрадинович в 62-ата минута от дузпа. В добавеното време дебютантът Гути оформи крайното 4:1. Така Хайдук ще пристигне с понижено самочувствие в София, след като спечели първия мач у дома с 1:0.