Загорчич: Трябва да вярваме, ранен гол ще е голям натиск за Хайдук

Наставникът на Славия Златомир Загорчич похвали футболистите си след победата с 4:2 над Локомотив в Пловдив. Също така сръбският специалист сподели, че вярва на играчите, че могат да отстранят Хайдук в четвъртък.

“Играем си нашата игра и успяхме да си вкараме головете. Имахме още положения. Иска ми се да играем по този начин. Направихме нещата, за които се разбрахме в съблекалнята.

В четвъртък ще играем срещу много силен отбор. Трябва да си вярваме. Ще направим всичко по силите си, за да ги отстраним. Колкото по-рано вкараме, толкова по-голям ще е натискът към съперника. Футболистите са изморени, не са свикнали да играят през три дни. Днес вкараха четири гола с характер”, коментира Загорчич.