Сари: Игуаин? Все още очаквам най-доброто от Мората

Маурицио Сари остана доволен много доволен от представянето на своя тим и в частност от Алваро Мората при равенството с Интер (1:1), което бе част от международния турнир "International Champiobs Cup", който отбеляза попадение с глава, което обаче бе отменено поради засада. Голът за “сините” от Лондон отбеляза Педро, а за Интер се разписа Роберто Галярдини. Италианецът заяви, че все още очаква най-доброто от своя испански центрлен нападател, което сякаш за момента отдалечава Гонзало Игуаин от "сините" от Лондон.

“Все още очаквам най-доброто от Мората. В първия мач срещу Пърт Глори той не игра много добре, но тази вечер, особено в първите 30 минути, се представи много по-добре. Доволен съм и съм уверен в бъдещето”, заяви Сари.